KONST / Litografier / Litografier 10313521
nr 1031 3521
Litografier
2 st, 1800-tal, Får & Hästar, 45x63
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 april 2016
kl 20:07:37
400 kr
500 kr